برگزاری بیست وچهارمین نشست شورای راهبردی مدیران شرکت
۱۳۹۹/۶/۱۷ تعداد بازدید: ۹۰

بیست وچهارمین نشست شورای راهبردی مدیران شرکت در ساعت 10صبح روز یک شنبه 99/06/02 در تالار نشست های شرکت برگزار گردید.


مدیرعامل محترم ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری و عزاداری سالار شهیدان به اعضا، موارد زیر را مطرح نمودند:

 

 

گذر از پیک تابستان:  طبق آمار دفتر مهندسی و برنامه ­ریزی به لطف خدا و زحمات همکاران نیروگاهی و ستادی با وجود چالش­ها و شرایط کرونایی از پیک تابستان با موفقیت عبور کردیم.


اطلاع ­رسانی: ایشان ضمن اشاره به تلاش معاونت­ها برای دریافت وجه و تامین نقدینگی از طریق پیگیری کالاهای واگذاری به شهیدرجایی، فروش قطعات شریعتی، دریافت مفاصاحساب و ... از معاونان و مدیران خواستند به مدیران زیرمجموعه اطلاع رسانی نمایند.

 

برگزاری جلسه­ های ویدیو کنفرانس: مقرر گردید؛ با درخواست مدیران نیروگاه و هماهنگی با حوزه ستادی انجام پذیرد.

 

استقرار اجزای سند راهبردی: به منظور استقرار اجزای سند راهبردی به ویژه اجرایی نمودن محرک­ها و شفاف ­سازی سیاست­ها میانِ مدیران ارشد و گسترش آن به دیگر مدیران و کارکنان در این نشست درباره اجرایی نمودن مدیریت علمی گفت­گو شد. برای نشست آینده ادامه موضوع مدیریت علمی و محرک آموزش اثر بخش کارکنان گفت­گو خواهد شد.

 

تجدید ارزیابی دارایی­: مقرر گردید؛ معاون مالی به­ همراه ارزیابان هفته آینده به منظور بررسی و ارزیابی دارایی­ها در محل نیروگاه قاین و شیروان حضور یابند.

 

آزمایش­های دوره ­ای: نظر به ضرورت انجام آزمایش­های دوره ­ای مقرر شد؛ برای نیروگاه­ها استعلام از آزمایشگاه توسط خود نیروگاه­ مربوطه انجام شود و برای حوزه ستادی توسط امور بازرگانی و در نهایت عقد قرارداد کلی توسط شرکت انجام پذیرد.

 

سامانه جامع مالی و اداری: با توجه به ضرورت خرید، نصب و راه اندازی سامانه مقرر گردید؛ قالب قرارداد از آقای ابطحی نژاد (شرکت مادرتخصصی) پیگیری شود.

 

فروش پسماند و واگذاری خودروها: براساس گزارش معاون مالی و پشتیبانی آگهی مناقصه در روزنامه قدس، پایگاه ملی مناقصات و سایت برق حرارتی قرار گرفت و در تاریخ 99/06/14 بازگشایی پاکت­ ها انجام خواهد شود.

 

اصلاح بودجه99 و پیشنهادی1400: مقرر گردید امورکارکنان و رفاه، معاونت مهندسی و دیگر بخش­ها بودجه پیشنهادی را تا روز سه­ شنبه برای معاون مالی ارسال نمایند.

 

دریافت مفاصاحساب: به­ منظور تعیین تکلیف مفاصاحساب نیروگاه قاین تا 99/06/10 جلسه نهایی با تامین اجتماعی هماهنگ می­شود. معاون مالی در جلسه حضور یابند.

 

گزارش پیشرفت برنامه‌های عملیاتی: درپی ابلاغ برنامه‌های عملیاتی سال 99، گزارش پیشرفت (به پیوست) ارایه شد. ضمن تشکر از همکاری کارکنان در ارسال گزارش­ها، مقرر گردید همکاران برای انجام برنامه ­های عقب افتاده برنامه­ ریزی نمایند.

پیام مدیر عامل
منافع سازمانمنافع سازمان 99/5/22
دیگر سایتها