بزرگداشت میلاد فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت روز زن
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ تعداد بازدید: ۱۴۰۴

به گزارش روابط عمومی ، با عنایت به فرارسیدن سالروز ولادت خجسته دخت نبی اکرم (ص)، حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر و گرامیداشت مقام زن ، به منظور گسترش فرهنگ و سیره اهل بیت (ع)، مراسمی در محل حوزه ستادی شرکت برگزار گردید و از تلاش صادقانه بانوان همکار تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی، با عنایت به فرارسیدن سالروز ولادت خجسته دخت نبی اکرم (ص)، حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر و گرامیداشت مقام زن، به منظور گسترش فرهنگ و سیره اهل بیت (ع)، مراسمی در محل حوزه ستادی شرکت برگزار گردید و از تلاش صادقانه بانوان همکار تجلیل و  قدردانی به عمل آمد.

مهندس زائرترقی مدیرعامل شرکت در این مراسم  ضمن توجه به فضایل اخلاقی و ابعاد وجودی آن اسوه حسنه ، با اهدای لوح تقدیر و هدایای ارزنده از تلاشها و خدمات همکاران خانم شرکت قدردانی نمود.
ایشان اذعان داشت، شرکت ما از این افتخار برخوردار است که در میان شرکت هایی قرار دارد که بیشترین نیروی زن را جذب کار نموده و این جای افتخار است و امیدواریم از این همکاران در حوزه ستادی و نیروگاهها بیشتر استفاده کنیم. امروز با توجه به حضور پررنگ زنان در عرصه کار و تلاش و فضای بیرون از خانه و همچنین در برابر معضلات اجتماعی باید از الگویی بزرگ بهره مند شوند و بهترین الگو وجود بانوان بزرگ در جهان اسلام است.

 

پیام مدیر عامل
پیام تبریک مدیر عامل محترم شرکت مدیریت تولید نیروگاه های گازی خراسان  به مناسبت فرارسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامیمهندس سید محمد رضا کاظمی ،به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران پی...
دیگر سایتها
پیام سایت