برگزاری نهمین جلسه شورای راهبردی مدیران شرکت
۱۳۹۸/۱۲/۱ تعداد بازدید: ۱۴۲

نهمین گردهمایی شورای راهبردی مدیران شرکت در ساعت 13 بعدازظهر روز سه شنبه 98/11/29 در تالار نشست های شرکت تشکیل گردید. در این دیدار مدیرعامل محترم ضمن خوش آمدگویی به اعضا و مهمانان، اعلام فرمودند با کمک خداوند متعال و در دهه مبارکه فجر موفق شدیم تمامی مطالبات همکاران و پیمانکاران نیروی انسانی را پرداخت نماییم.

مشروح مصوبه های نشست به شرح زیر است.

1. پیگیری اتمام پروژه های بهینه سازی سال های 96،97،98: پروژه های 98به مرحله تایید رسیده اند مقرر شد یک میلیارد باقی مانده از پروژه های 97 برای تایید مجدد توسط معاونت مالی پیگیری و به نتیجه برسد. پروژه های تجمیع سوخت و حفر چاه قنات در حال اجرا هستند. مقرر شد معاونت مهندسی پروژه ی سیل بند را با شرکت تولید خراسان تعیین تکلیف نمایند.
2. پروژه های مصوب سال 99 مقرر شد معاونت مهندسی با همکاری نیروگاه ها تعریف پروژه ها را با رعایت چهارچوب مشخص شده تهیه و اعلام نمایند.
3. مقرر شد معاونت مهندسی و برنامه ریزی در برنامه های سال 99 معاونت امکان انعقاد قرارداد جداگانه برای بهره برداری از ایستگاه های کاهش فشار گاز نیروگاه های شهید کاوه، قاین و شیروان مشابه قرارداد ایستگاه کاهش فشار گاز نیروگاه فردوسی داشته باشند و نتیجه را گزارش نمایند.

 


4. مقرر شد کارکنان فنی ستاد نیز درگیر تعریف پروژه ها بشوند و همکاری با پرسنل نیروگاه ها داشته باشند. 
5. سند راهبردی شرکت: در مورد ماموریت، ارزش ها و چشم انداز و اهداف و فعالیت های کلیدی شرکت تصمیم گیری و مقرر شد سند راهبردی در سطح نیروگاه ها برای کسب نظرهای همکاران مطرح و نتیجه تا بیستم اسفند نهایی و گزارش گردد.
6. مقرر شد برای گرفتن قرارداد بهره برداری و تعمیرات خط انتقال آب سد بارزو به نیروگاه شیروان نامه نگاری با شرکت تولید برق شیروان و اعلام آمادگی شرکت مدیریت برای بهره برداری از خط لوله در راستای انجام فعالیت های غیر عملیاتی به صورت رسمی انجام شود.
7. نیروگاه ها استعلام آزمایش های دوره ای و نیز البسه استحقاقی کارکنان را برای سال جاری به سرعت و جدیت انجام و به تایید معاونت مالی و پشتیبانی برسانند. باتوجه به این که تعدادی از نیروهای استخدام جدید آزمایش های ادواری را در زمان استخدام انجام داده اند مقرر شد امور کارکنان اسامی نهایی را به مدیران نیروگاه اعلام نمایند. هم چنین بررسی امکان انجام همزمان آزمایش های دوره ای نیروهای پیمانکاری (بر اساس قرارداد و یا قبول هزینه توسط شرکت پیمانکار) با پرسنل رسمی توسط مدیر کارکنان صورت پذیرد و نتیجه به سرعت به نیروگاه ها اعلام شود.
8. برنامه زمان بندی عملیاتی فعالیت های سال 99: مقرر شد در تدوین برنامه ها قالب شرکت برق منطقه ای با رعایت شماره ردیف، شرح فعالیت، مسئول اجرا (شخص اجرا کننده و بخش اجرا کننده) تاریخ شروع و تاریخ پایان، مد نظر قرار گیرد. نیروگاه ها برنامه ها را ارایه نمودند بقیه قسمت ها نیز به سرعت اقدام نمایند.
9. مدیر امور کارکنان تدوین آیین نامه نقل و انتقال داخلی کارکنان را در برنامه عملیاتی خود قرار دهند.
10. مدیران نیروگاه ها نقطه نظرات اصلاحی خود را برای قراردادهای جاری شرکت به امور بازرگانی اعلام نمایند تا در قراردادهای سال آینده گنجانده شود.
11. موضوع تغییر آرم، نام و اساس نامه شرکت در نشست هیات مدیره مطرح شد و به تصویب رسید مقرر شد معاونت مالی نسبت به نامه نگاری با شرکت مادر تخصصی اقدام نمایند.
12. پیگیری مستمر تولید نماهنگ شاخص معرفی شرکت صورت پذیرد و صدور کارت عضویت خانه کارگری تا جلسه بعدی انجام شده باشد.
هم چنین رایزنی با نیروگاه های مشهد، طوس و مجتمع برای مهمان سرا در شهرهای دیگر انجام شود.
13. پیگیری دوم راه کار بهینه اقتصادی برای جبران کمبود نیروی انسانی با رعایت تمام جوانب، بازنگری ساختار و چارت سازمانی و شرح وظایف و فرآیندها با کمک مدیر برنامه ریزی و با هماهنگی معاونان و مدیران نیروگاه ها ارایه گردد. لازم است از ظرفیت نیروهایی که مدرک مدیریتی دارند در سطح نیروگاه ها استفاده شود  و از تجارب آنها بهره برداری گردد.
 

پیام مدیر عامل
راه کامیابیراه کامیابی
دیگر سایتها