برگزاری هشتمین جلسه شورای راهبردی مدیران شرکت
۱۳۹۸/۱۱/۲۶ تعداد بازدید: ۱۴۰

هشتمین نشست شورای راهبردی مدیران شرکت در ساعت 13:15 بعدازظهر روز چهارشنبه 98/11/23در سالن جلسات جدید شرکت تشکیل گردید. در این نشست مدیرعامل محترم ضمن تشکر از حضور همکاران در راهپیمایی 22 بهمن بر اهتمام ویژه مدیران برای ابلاغ برنامه ها و تصمیم گیریها به تمامی همکاران زیر مجموعه تاکید فرمودند.

مشروح مصوبه های هشتمین نشست شورای راهبردی مدیران شرکت به شرح زیر است.

1. پیگیری اتمام پروژه های بهینه سازی سال های 96،97،98: معاونان محترم و مدیران نیروگاهها با هماهنگی شرکتهای تولید به سرعت صورت وضعیتهای ارسالی و گزارشهای کامل انجام کار را به سرانجام رسانده و پروژههای جدید (پلاک خوان، سیل بند، قنات) را در فرصت کم باقیمانده اجرایی و گزارش نمایند.
2.پروژه های مصوب سال 99 مقرر شد معاونت مهندسی با همکاری نیروگاهها در طی دو هفته طرح پروژهها با رعایت: 1-عنوان 2- فهرست 3-گزارش توجیهی 4-شرح فعالیتها (امانی، پیمانکاری) 5 -ابزار و کالاهای مورد نیاز 6 -قیمتها بر اساس نفر ساعت را تهیه و اعلام نمایند.
3. مقرر شد تمامی معاونان و مدیران با تعامل با دیگر همکاران نسبت به شناسایی ظرفیتهای شرکت و استعدادهای پرسنل اقدام نموده و در راستای سند راهبردی شرکت و آییننامه فعالیتهای غیرعملیاتی با هدف عالیه توانمندسازی کارکنان در حوزه های متنوع (بهره برداری و تعمیرات، آموزش، امکانات کارگاهی، بازرگانی و...) خدمات فنی و مهندسی به مشتریان ارایه نماییم. لازمه این کار تلاش و همت مضاعف و برنامه ریزی پیوسته و مشارکت جمعی تمامی همکاران است.
4.مقرر شد معاونت مهندسی و برنامه ریزی نامه نگاری با شرکت های تولید خراسان و شیروان برای امکان انعقاد قرارداد جداگانه برای بهره برداری از ایستگاههای کاهش فشار گاز نیروگاههای شهید کاوه، قاین و شیروان مشابه قرارداد ایستگاه کاهش فشار گاز نیروگاه فردوسی داشته باشند و نتیجه را گزارش نمایند.
5. مقرر شد مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان و مدیر دفتر برنامه ریزی شرکت با مدیر عامل محترم تولید نیروی برق شیروان مذاکره و نسبت به رفع و رجوع اختلاف بوجود آمده برای فروش ضایعات و پسماند اقدام نمایند. 
6.در مورد ماموریت، ارزشها و چشم انداز و اهداف و فعالیتهای کلیدی شرکت تصمیم گیری و مقرر شد سند راهبردی در سطح نیروگاهها برای کسب نظرهای همکاران مطرح و نتیجه گزارش گردد.
7.مقرر شد برای گرفتن قرارداد بهره برداری و تعمیرات خط انتقال آب سد بارزو به نیروگاه شیروان با آب منطقه ای مذاکره و در راستای انجام فعالیتهای غیر عملیاتی در دستور کار قرار گیرد.
8.پیگیری دوم: نیروگاه ها استعلام آزمایشهای دورهای و نیز البسه استحقاقی کارکنان را برای سال جاری به سرعت و جدیت انجام و به تایید معاونت مالی و پشتیبانی برسانند. عناوین مد نظر برای آزمایش های ادواری توسط معاونت مالی و پشتیبانی به نیروگاه ها ارسال میگردد.
9.پیگیری دوم برنامه زمانبندی عملیاتی فعالیتهای سال 99 مقرر شد در تدوین برنامه ها رعایت شماره ردیف، شرح فعالیت، مسئول اجرا (شخص اجرا کننده و بخش اجرا کننده) تاریخ شروع و تاریخ پایان، مورد تاکید می باشد و نیز لازم است به فاصله کم نشستهایی در نیروگاه برگزار گردد تا همگرایی در سطوح مختلف شکل بگیرد.

10.مقرر شد برای ارتقای جایگاه شرکت در مناقصه ها نسبت به به روز رسانی گواهینامه های ISO شرکت اقدام گردد. همچنین برای چگونگی تدوین گزارش نویسی تعریف پروژهها با مدیران و کارشناسان نیروگاه ها نشست توجیهی داشته باشند.
11.مدیریت دانش مقرر شد مدیر دفتر برنامه ریزی مدیریت درخت واره مدیریت دانش در شبکه داخلی شرکت را انجام دهند.
12.مقرر شد مدیران نیروگاهها نقطه نظرات اصلاحی خود را برای قراردادهای جاری شرکت به امور بازرگانی اعلام نمایند تا در قراردادهای سال آینده گنجانده شود.
13. پیگیری مستمر تغییر آرم، نام و اساسنامه شرکت و نیز تولید نماهنگ شاخص معرفی شرکت و صدور کارت عضویت خانه کارگری توسط مدیر روابط عمومی صورت پذیرد.
همچنین در دهه مبارک فجر نمازخانه و سالن جلسه شرکت افتتاح گردید.
راهکار بهینه اقتصادی برای جبران کمبود نیروی انسانی با رعایت تمام جوانب، بازنگری ساختار و چارت سازمانی و شرح وظایف توسط مدیر برنامه ریزی و با هماهنگی معاونان و مدیران نیروگاه ها ارایه گردد.
15.راه کامیابی توسط مدیر محترم عامل تدوین و در صفحه پیام اتوماسیون شرکت و نیز سایت شرکت و تابلوهای اعلانات اطلاع رسانی شده است، این راهکارها به صورت جامع دسته بندی و مشخص شده است و چهارچوب کاری در طول زمان مسئولیت ایشان خواهد بود و لازم است مد نظر همه ارکان شرکت قرار گیرد.

پیام مدیر عامل
راه کامیابیراه کامیابی
دیگر سایتها