برگزاری هفتمین جلسه شورای راهبردی مدیران شرکت
۱۳۹۸/۱۱/۱۷ تعداد بازدید: ۱۲۹

هفتمین نشست شورای راهبردی مدیران شرکت با حضور مدیر عامل و معاونین در اتاق جلسات تشکیل گردید.

هفتمین نشست شورای راهبردی مدیران شرکت در ساعت 8 صبح روز چهار شنبه 98/11/16 در سالن جلسات تشکیل گردید. در این نشست مدیرعامل محترم ضمن تبریک فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی و جشن 41 سالگی انقلاب از زحمات تمامی مدیران و همکاران برای اجرایی نمودن مصوبات نشست ها تقدیر و تشکر نمودند. همچنین مدیران نیروگاه ها نیز گزارشی از وضعیت واحدها بیان نمودند و بر تامین سوخت مورد نیاز نیروگاه با توجه به ذخیره بسیار کم تاکید نمودند. مشروح مصوبه های نشست به شرح زیر است.
 


* پیگیری بستن پروژه های بهینه سازی سال های 96،97،98: معاونان محترم و مدیران نیروگاهها با هماهنگی شرکت های تولید تا پایان هفته آینده صورت وضعیت های ارسالی و گزارش های کامل انجام کار را به سرانجام رسانده و پروژه های جدید (پلاک خوان،سیل بند ، قنات و AGC ) را در فرصت کم باقیمانده اجرایی و گزارش نمایند.
* پیگیری و اجرای پروژه اتوماسیون جامع شرکت: نامه نگاری با معاون محترم راهبری شرکت مادر تخصصی برق حرارتی و مدیر محترم دفتر فن آوری اطلاعات و آمار برای تامین بودجه مورد نیاز صورت گرفته است و لازم است به دلیل اهمیت آن پیگیری لازم صورت پذیرد.

* درباره انتخاب نوع نرم افزار، قابلیت چند نرم افزار در جداولی تهیه و با نظر معاون مالی و اداری، مدیر کارکنان و مدیران نیروگاهها بهترین نرم افزار انتخاب و پیشنهاد گردد. تعریف پروژه با جزییات کامل و شرح فعالیتهای اجرایی و پیمانکاری و تجهیزات مورد نیاز نیز تا هفته آینده ارایه گردد. نسخه تحت وب مورد تاکید قرار گرفت.
* آیین نامه کمیته های بررسی حوادث، بازسازی و ساخت داخل، و فعالیتهای غیرعملیاتی،  کارگروههای واکنش سریع تعمیراتی و واگذاری اطلاعات، کمیته نظام پیشنهادها و IT و امنیت اطلاعات شرکت: معاون محترم مهندسی جمع آوری تمام نظرها از نیروگاهها را به مدیر عامل محترم ارسال کرده اند مقرر شد پس از تایید ایشان در نشست شورای راهبردی نیز مطرح و برای تصویب نهایی در هیئت مدیره مطرح شود.
* مزایده فروش ضایعات شیروان : واحد بازرگانی بر اساس فهرست ارسالی از نیروگاه شیروان اسناد مزایده را آماده نموده است ،مقرر شد حداکثر تا پایان هفته بعد نیروگاه مواردی که مورد نیاز قسمت ها می باشد را به جای دیگری منتقل نمایند و محل برای بازدید شرکت کنندگان مزایده فراهم شود  همچنین فروش پسماند روغن به مدیر نیروگاه شیروان محول گردید تا به متقاضیان مورد تایید محیط زیست و برپایه رعایت آیین نامه معاملات اقدام نمایند. 
* سند راهبردی شرکت: در مورد ماموریت، ارزشها و چشم انداز و اهداف و برخی از فعالیت های کلیدی شرکت تصمیم گیری و مقرر شد در نشست آینده ادامه فعالیت ها و برنامه های کلیدی مطرح و تصمیم گیری شود همچنین مقرر سند چشم انداز در سطح نیروگاه ها برای کسب نظرات همکاران  مطرح و مورد بررسی جدی قرارگیرد
* مقرر شد قیمت تمام شده غذای طبخ شده در نیروگاه ها مورد بازنگری قرار گرفته و قیمت تمام شده با بالاسری متناسب به متقاضیان خارج از شرکت پس تایید مدیر عامل محترم  ارایه گردد
* مقرر شد نیروگاهها استعلام آزمایشات دوره ای و نیز البسه استحقاقی پرسنل را برای سال جاری به سرعت انجام و به تایید معاونت مالی وپشتیبانی برسانند. همچنین معاونت مالی و پشتیبانی در برنامه ریزی سال آینده خرید البسه استحقاقی پرسنل را در سه ماهه دوم سال و معاینات ادواری را در میانه سال در دستور کار قرار دهند .
* پیگیری برنامه زمانبندی عملیاتی فعالیتهای سال 99 مقرر شد هرگونه ابهام در نمونه برنامه اعلام شده توسط مدیر عامل محترم با شرکت در جلسات یا تلفنی مرتفع گردد و به سرعت برنامه ها نهایی و اعلام شود.
* مقرر شد امر بازرگانی برای انعقاد قراردادها نقطه نظرات نیروگاه ها هم برای تدوین شرایط خاص پیمان ها کسب نماید
* مدیریت دانش مقرر شد مدیر کارکنان درخت واره ای تحت عنوان مدیریت دانش در سیستم اتوماسیون ایجاد نماید و موارد گزارش شده از نظر فنی،مالی و اداری که توسط معاونان و مدیران و تمامی همکاران گزارش می شود را برای تشریک تجارب برای همه پرسنل به اشتراک گذاشته شود.
* برای رسیدن به اهداف شرکت و هم افزایی بیشتر در اجرای برنامه های عملیاتی و غیرعملیاتی مقرر شد علاوه بر مدیران و سرپرستان بقیه نیروها در سطوح مختلف ستادی و نیروگاهی نیز درگیر فعالیت ها شوند مشروط به اینکه خللی در وظایف جاری آنها ایجاد نگردد.
* پیگیری مستمر تغییر آرم، نام و اساسنامه شرکت و نیز تولید نماهنگ شاخص معرفی شرکت و صدور کارت عضویت خانه کارگری توسط مدیر روابط عمومی صورت پذیرد.همچنین در دهه مبارک فجر نمازخانه و سالن جلسات شرکت نیز آماده افتتاح گردد.
* پیگیری مستمر و تعامل با مجتمع آموزش صنعت آب و برق خراسان و آب منطقه ای و نیروگاه های دیگر مشهد مقدس برای استفاده از امکانات مهمانسراها صورت پذیرد تا امکان بهره مندی بیشتر همکاران از امکانات اقامتی نقاط دیگر کشور فراهم گردد.
* پیگیری ارایه راهکار بهینه اقتصادی برای جبران کمبود نیروی انسانی با رعایت تمام جوانب و چگونگی اختصاص متوسط اضافه کار کیفیت تخصیص داده شده به نیروها بر اساس بودجه شرکت توسط مدیران نیروگاه ها.

در پایان، جلسه با صلوات بر پیامبر اسلام  حضرت محمد(ص) ختم گردید.

پیام مدیر عامل
راه کامیابیراه کامیابی
دیگر سایتها