بیست وششمین نشست شورای راهبردی مدیران شرکت
۱۳۹۹/۷/۲ تعداد بازدید: ۱۱۷

بیست وششمین نشست شورای راهبردی مدیران شرکت در ساعت 10صبح روز یک شنبه 99/06/30 در تالار نشست های شرکت برگزار گردید

 بیست وششمین نشست شورای راهبردی مدیران شرکت در ساعت 10صبح روز یک شنبه 99/06/30 در تالار نشست های شرکت برگزار گردید. در ابتدای نشست مدیرعامل محترم آغاز هفته دفاع مقدس و سال روز شروع جنگ تحمیلی را گرامی داشتند. هم چنین در باره تغییر ساختار شرکت طبق تصمیم های گرفته شده در نشست توضیحاتی را مطرح نمودند.

 

در ابتدا برای یاد و خاطره همکارمان «مرحوم آقای مهندس افتاده» فاتحه ای توسط اعضا خوانده شد.

  

ارایه خلاصه گزارش وضعیت نیروگاه ها توسط مدیران نیروگاه‌ها:

 

-      نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان: گزارش مصرف سوخت گازوییل، درخواست تعیین چگونگی استقلال سخت افزار و نرم افزار شبکه سرور (اتصال به برق حرارتی، PDNحراست، پشتیبانی آنتی ویروس، اتصال به Krec)، اتمام قرارداد پیمانکاران (مرصاد و فیروزگل) مطرح شد.

 

-      باتوجه به ابلاغ مامور به خدمتی تعدادی از کارکنان نیروگاه شهیدکاوه به نیروگاه شیروان و تمدید آن تا 99/03/15 و نظر به تغییر ساختار شرکت مقرر گردید؛ کارکنان مامور به خدمت از 1399/07/01 به محل کار قبلی خود بازگردند از این رو حضور نداشتن در محل خدمت به منزله غیبت خواهد بود.

  

نیروگاه سیکل ترکیبی شهیدکاوه: گزارش معوق پیمانکاران مرصاد (امروز پرداخت می شود)، برنامه ریزی برای Ri شهیدکاوه، ارسال نیازمندی های سخت افزاری و نرم افزاری طی چند روز آینده و لباس کار استحقاقی ارایه شد.

  

استقرار اجزای سند راهبردی: به منظور استقرار اجزای سند راهبردی به ویژه اجرایی نمودن محرک ها و شفاف سازی سیاست ها میانِ مدیران ارشد و گسترش آن به دیگر مدیران و کارکنان در این نشست در باره بهبود روش های بهره برداری، نگهداری و تعمیرات و نظارت گفت و گو شد. برای نشست آینده محرک تهیه لوازم یدکی مسیر بحرانی و شارژ انبار با نگرش ساخت داخل گفت و گو خواهد شد.

 

در باره بهبود روش های بهره برداری، نگهداری  و تعمیر مقرر گردید؛ مدیر نیروگاه ها بر اساس شیوه نامه سازنده و روش های مرسوم و در حال انجام در نیروگاه ها، نسبت به  تدوین آن روش ها طی سه ماه آینده اقدام نمایند.

   

گزارش پیشرفت برنامه‌های عملیاتی: درپی ابلاغ برنامه‌های عملیاتی سال 99، گزارش پیشرفت (به پیوست) ارایه شد. ضمن تشکر از همکاری کارکنان در ارسال گزارش ها، مقرر گردید فعالیت های مهم مورد توجه قرار گیرند.

  

 

آزمایش های دوره ای: نظر به ضرورت انجام آزمایش های دوره ای پیرو هماهنگی صورت گرفته؛ آزمایش دوره ای در دستور کار است و انجام خواهد  شد. نیروگاه های زیرمجموعه نیز نسبت به انجام آزمایش ها اقدام نمایند.

 

تجدید ارزیابی دارایی : پیرو گزارش  نماینده تجدید ارزیابی از نیروگاه شهیدکاوه، شیروان و شریعتی مقرر گردید؛ گزارش تجمیعی را با هماهنگی مدیریت محترم عامل برای شرکت مادرتخصصی ارسال نمایند.

 

کالای موجود در انبار نیروگاه شریعتی: مقرر گردید؛ نسبت به برگزاری مزایده برای فروش کالاهای موجود در انبار شریعتی اقدام نمایند

 

  

سامانه جامع مالی و اداری: پیرو دستور مدیرعامل محترم مقرر گردید نسبت به عقد قرارداد و راه اندازی سامانه جامع با امکان تفکیک برای نیروگاه ها اقدام نمایند.

 

 

 

واگذاری خودروها: باعنایت به فروش یک خودرو مقرر گردید؛ نسبت به مزایده بقیه خودروها اقدام نمایند هم چنین حداقل قیمت را در آگهی اعلام نمایند تا کمتر از قیمت کارشناس رسمی قیمت گذاری صورت نگیرد

 

پیام مدیر عامل
منافع سازمانمنافع سازمان 99/5/22
دیگر سایتها