برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت دهه مبارک فجر
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ تعداد بازدید: ۳۸۷

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر یک دوره مسابقات ورزشی در رشته های فوتسال ، شطرنج و تنیس روی میز به میزبانی نیروگاه سیکل ترکیبی شهیدکاوه در تاریخ 23 لغایت 25 بهمن ماه 96 برگزار گردید.

به گزارش آقای علیرضا علیپور مسئول ورزش شرکت مدیریت، به مناسبت گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر، مسابقات ورزشی با حضور چهار تیم حوزه ستادی، نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان، نیروگاه سیکل ترکیبی شهیدکاوه و نیروگاه گازی (حراست) در محل نیروگاه سیکل ترکیبی شهیدکاوه قائن برگزار گردید.
نتایج مسابقات بشرح زیر اعلام شد:
در رشته شطرنج که به صورت انفرادی بین دوازده نفر برگزار گردید آقایان رضا علیزاده ، حمیدرضا اکبری و مهدی مظلومی گل از نیروگاه سیکل ترکیبی شهیدکاوه قائن مقام های اول تا سوم را کسب نمودند.
در رشته تنیس روی میز که به صورت تیمی برگزار گردید ، تیم نیروگاه سیکل ترکیبی شهیدکاوه و حوزه ستادی و نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان به ترتیب مقامهای اول تا سومی را کسب کردند.
در رشته فوتسال با شرکت 2 تیم از نیروگاه قائن و یک تیم از حوزه ستادی و یک تیم از نیروگاه شیروان به رقابت پرداختند، که تیم فوتسال حراست نیروگاه گازی قاین حائز رتبه اول شد و نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان و نیروگاه سیکل ترکیبی شهیدکاوه قاین مقام های دوم تا سوم را کسب نمودند.
 در پایان مراسم باحضور مدیریت محترم عامل ، جوایز به تیم ها و نفرات برتر اهدا گردید.
ضمناً به منظور ترویج اخلاق حسنه ورزشی، جام اخلاق مسابقات فوتسال به تیم حوزه ستادی اهدا گردید.