مصاحبه با مدیر عامل
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ تعداد بازدید: ۲۹۵

مصاحبه با مدیر عامل به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی ، مهندس محمدرضا زائر ترقی مدیر عامل شرکت طی مصاحبه ای به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت:
پیروزی انقلاب اسلامی در یوم الله 22 بهمن 1357 با وجود تمامی تلاشهایی که در سطح بین المللی برای حفظ رژیم طاغوت شد به یاری خداوند متعال و اتحاد مردم به رهبری امام خمینی (ره) صورت گرفت و همچنان پا بر جا و با اقتدار و عظمت استوار خواهد بود. حفظ انقلاب در باقی بودن بر اصول و بنیان های اساسی ارکان انقلاب : استقلال، آزادی  و مشارکت مردم و گسترش عدالت با هویت اسلامی نظام و به دور از اشرافی گری است. همه ی ما باید در مقابل انواع حملات دشمن متحد و به هوش باشیم و مقاومت کنیم. اعتماد به نفس، خودباوری و پیشرفت علمی همراه با مقاومت و روحیه جهادی و شهادت طلبی در چهل سالگی انقلاب نوید بخش تداوم مکتب فکری امام(ره) و زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) می باشد. به امید افزایش روز افزون شایسته سالاری، تحکیم بنیان خانواده و امنیت و عزت جامعه.
همچنین مهندس زائر ترقی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام دهه فجر فاطمی و چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی بر لزوم خدمت رسانی به مردم با تولید برق مطمئن، انجام تعمیرات اساسی به موقع برای حفظ و تداوم بهره برداری از واحدها در پیک سال 1398 تاکید نمودند.
 

پیام مدیر عامل
پیام سال 98 مدیر عاملپیام سال 98 مدیر عامل
دیگر سایتها