جلسه معارفه معاونت مالی و پشتیبانی شرکت
۱۳۹۸/۹/۲۵ تعداد بازدید: ۳۴۵

آقای مسعود محمدی از طرف آقای مهندس شاله به سمت معاونت مالی و پشتیبانی شرکت منصوب شدند.

امروز یک‌شنبه 25/09/98 آقای مسعود محمدی از طرف آقای مهندس شاله به سمت معاونت مالی و پشتیبانی شرکت منصوب شدند.
در این جلسه آقایان مهندس پورسلطانی مدیرعامل محترم شرکت تولید نیروی برق خراسان، مهندس بانکیان مدیرعامل محترم شرکت تولید برق شیروان و مدیران شرکت حضور داشتند.

 

 

در ابتدا آقای مهندس شاله ضمن خوش‌آمدگویی به مهمانان، امور مالی را از مهم‌ترین ارکان یک سازمان دانستند.

 


ایشان در ادامه به مشکلات مالی شرکت هم‌چون بودجه‌ریزی و کندی روند فروش کالای مازاد اشاره کردند و در تجزیه و تحلیل و برنامه‌ریزی‌های مالی، یکی از ارکان مهم را بودجه‌ریزی صحیح دانستند.
همچنین قانون مداری و برنامه‌ریزی را از دیگر ویژگی‌های یک مدیر موفق مالی برشمردند، زیرا با رعایت این دو موضوع مهم، سال مالی روشنی در آینده رقم خواهد خورد.
دریافت مطالبات و برگشت کالاهای امانی که در اختیار دیگر شرکت‌ها قرار دارد؛ یکی دیگر از انتظارهایی است که با همکاری بخش‌های فنی و مالی برآورده خواهد.
در پایان آقای مهندس شاله؛ مجموعه شرکت مدیریت تولید نیروگاه‌های گازی خراسان را متشکل از سه نیروگاه شیروان، شهید کاوه، قائن و حوزه ستادی، معرفی نمود. نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان که به زودی به ظرفیت کامل خود 1440 مگاوات خواهد رسید؛ نیروگاه سیکل ترکیبی شهیدکاوه قاین با 640 مگاوات توان تولید و نیروگاه گازی قاین با 75 مگاوات ظرفیت که در حال بهره‌برداری هستند.
مدیریت فنی و مالی نیروگاه‌های پیش گفته از طریق حوزه ستادی انجام می¬شود و دو شرکت تولید نیروی برق شیروان و تولید نیروی برق خراسان نیز مالکیت نیروگاه‌ها را به عهده دارند.
در انتها ضمن ارزوی موفقیت برای اقای محمدی از همکاران خواستند تا با کمک یکدیگر در بهبود وضعیت شرکت تلاش نمایند.
سپس آقای مهندس پورسلطانی مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق خراسان، شرکت مدیریت تولید نیروگاه‌های گازی خراسان را  دارای توان مندی‌ها و فرصت‌های بالایی دانستند که باید نقاط تهدید را رفع نماید.
در ادامه آقای مهندس بانکیان مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق شیروان نیز گفتند: انشاا... شرکت مدیریت تولید نیروگاه‌های گازی خراسان با استفاده از توان همکاران متعهد و فنی و لزوم هدف گذاری، پویاتر و موفق تر بدرخشد.
 

 

در پایان جلسه آقای محمدی سرپرست جدید معاونت مالی و پشتیبانی با تشکر از مدیرعامل، مختصری از 22 سال سابقه‌کاری و 18 سال سابقه مدیریتی خود را بیان نمود. از جمله سوابق خدمتی ایشان؛ مدیریت مالی شرکت آب و خاک سیستان، معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی  شرکت آب منطقه‌ای خراسان جنوبی و معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی آب منطقه‌ای خراسان رضوی بوده است.

 

پیام مدیر عامل
راه کامیابیراه کامیابی
دیگر سایتها