بازدید آقای مهندس طرزطلب مدیرعامل شرکت برق حرارتی و آقای دکتر عزیزی نماینده محترم مردم شیروان از طرح توسعه فاز بخار
۱۳۹۵/۸/۳ تعداد بازدید: ۱۵۳۵

طی بازدیدی که از سیستم مدیای واحدهای 1 تا 4 ، کارگاه اورهال واحد 3 و همچنین از توربین های واحدهای بخار و تأسیسات آن انجام شد....

در روز چهارشنبه 95/7/28 آقای مهندس طرزطلب و هیئت همراه و آقای دکتر عزیزی نماینده محترم مردم شیروان از روند پروژه فاز بخار در نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان بازدید داشتند.
طی بازدیدی که از سیستم مدیای واحدهای 1 تا 4 ، کارگاه اورهال واحد 3 و همچنین از توربین های واحدهای بخار و تأسیسات آن انجام شد ، ایشان در بخشی از صحبت هایشان ظرفیت واحدهای بخار را 160 مگاوات عنوان نمودند که در راستای اقتصاد مقاومتی ظرفیت واحدهای گازی 60 مگاوات افزایش یافت که این دستاورد بسیار خوبی است. ایشان عنوان نمود برنامه ریزی هایی صورت پذیرفته که ظرفیت واحدهای گازی از 160 مگاوات به 185 مگاوات افزایش پیدا کند.
در جلسه ای که در محل اتاق کنفرانس سازمان توسعه برق طرح نیروگاه شیروان تشکیل شد، در ابتدا آقای دکتر عزیزی ضمن ابراز تشکر از به ثمر نشستن زحمات همکاران، پیگیر تسریع و پیشرفت کارها تا در مدار قرار گرفتن فاز بخار شدند.
 در ادامه آقای مهندس طرزطلب مدیرعامل شرکت برق حرارتی ضمن تشکر از نماینده محترم شیروان، جدیت و پشتکار ایشان را در پیگیری امور مرتبط با نیروگاه سیکل ترکیبی بخار، این نوید را دادند که انشاءا... فاز بخار در تابستان آینده به بهره برداری برسد و به شبکه برق سراسری متصل گردد.
ایشان طرح های مدیا و IGV+ را از برنامه های انجام شده و ارتقاء واحدهای توربین گاز v94.2 از ظرفیت اسمی 160 به 185 را از برنامه های در حال انجام نیروگاه شیروان دانستند.
آقای مهندس زائرترقی مدیرعامل شرکت تولید نیروگاههای گازی خراسان نیز ضمن خوش آمدگویی به مهمانان از برنامه ریزی های انجام شده در خصوص گسترش فضای سبز خبر دادند که هم به جهت ارتقاء استانداردهای محیط زیست و هم از نظر چشم انداز و تأثیر بر روحیه همکاران مؤثر است.
در ادامه به جهت تسریع برای در مدار قرار گرفتن فاز بخار، در اولویت قرار گرفتن ذخیره سازی آب، فلاشینگ و تست بویلرها را مسئله ی اساسی دانستند.


در خاتمه ایشان اعلام داشتند که در سال 1393 و 1394 شرکت مدیریت تولید نیروگاههای گازی خراسان از طرف مدیریت شبکه برق ایران در سطح واحدهای V94.2 در کل کشور حائز رتبه برتر شده که مراتب تقدیر و تشکر خود را از کارکنان پرتلاش و کوشا اعلام داشتند.

پیام مدیر عامل
راه کامیابیراه کامیابی
دیگر سایتها