برنامه تفریحی ورزشی روز جهانی کارگر اردیبهشت 95
۱۳۹۵/۲/۲۱ تعداد بازدید: ۱۱۸۲

برنامه تفریحی ورزشی نیروگاه شیروان با حضور هفده نفر از همکاران به مناسبت روز جهانی کارگر در روز شنبه مورخ 1395/02/11 در منطقه نمونه تفریحی و گردشگری درکش برگزار گردید.

برنامه تفریحی ورزشی نیروگاه شیروان با حضور هفده نفر از همکاران به مناسبت روز جهانی کارگر در روز شنبه مورخ 1395/02/11 ساعت 5:00 از شیروان به مقصد بجنورد و منطقه نمونه تفریحی و گردشگری درکش که در فاصله 65 کیلومتری بجنورد می باشد انجام گردید.
مسیر کوهپیمایی پرسنل :
    شروع حرکت از روستای درکش در هوایی مه آلود و ادامه مسیر از دره ضلع جنوبی که دره ای بسیار زیبا با طبیعت بکر و پر از باغ های میوه و همراه با رودخانه ای خروشان آغازشد . همکاران در ادامه این مسیر با توقف در یکی از باغ ها به صرف صبحانه پرداختند.
    بعد از صرف صبحانه ادامه مسیر به دره ی صخره ای بنام  "کنگره زو"  ختم می شد که با مشورت سرپرست گروه تصمیم برآن شد که بعلت سختی مسیر،  عده ای در پایین دره توقف و استراحت نمایند و مابقی که از آمادگی جسمی بهتری برخوردار هستند مسیر دره را با شیب زیاد و طبیعت زیبا ادامه دهند. ضمناً تمامی مسیر از باران زیبای بهاری خیس و لغزنده بود.
    پس از طی مسافتی دو ساعته در این مسیر ناهموار و شیب دار و رسیدن به سرچشمه های رودخانه ، همکاران برای استراحت و ایجاد آتش جهت برپا کردن بساط چایی و گرم کردن نهار، اتراق نمودند نهایتاً در ساعت 14:20 بازگشت به سمت روستا آغاز شد و در ساعت 16:30 کلیه همکاران صحیح و سالم به محل روستا رسیده و سوار بر مینی بوس ، حرکت به سمت شیروان آغاز گشت .
امید است هر ساله جهت بالابردن روحیه و انگیزه همکاران چنین برنامه های تفریحی ورزشی در پیشبرد هر چه بهتر اهداف سازمانی شرکت برگزار گردد.
بدینوسیله از زحمات آقای سعید محمدی مسئول کوهنوردی نیروگاه که طی این دو سال برنامه های متنوعی برای همکاران اجرا نمودند قدردانی می گردد.
ضمناً از حسن  توجه مدیریت محترم عامل و همچنین مسئول ورزش شرکت کمال تشکر و قدردانی را داریم.
سرپرست برنامه : آقای سعید محمدی عضو کمیته ورزش نیروگاه
جلودار : آقای مهندس مهدی شاکری از همکاران بهره برداری
تعداد شرکت کنندگان : 17نفر        
مسافت طی شده با وسیله نقلیه : 65 کیلومتر از بجنورد به سمت جنوب غرب در جاده استان گلستان
سعید محمدی مسئول کوهنوردی کمیته ورزش
مسئول ورزش - مازیار آرمون
 

پیام مدیر عامل
راه کامیابیراه کامیابی
دیگر سایتها